![За підтримки міського голови Миколи Юрчишина в Хмільнику відбудеться шаховий турнір](/system/posts/covers/000/006/184/home/photo_2024-04-17_11-50-57.jpg?1713344987)
В неділю, 21 квітня, 2024 року об 11:00 в Хмільнику відбудеться шаховий турнір серед учнівської молоді. Змагання відбудуться за (швейцарською системою), контроль часу: 10 хв. (кожному) на партію.
Змагання відбудуться в Центрі активності громадян міського Будинку культури за адресою: м. Хмільник проспект Свободи, 12.
Організаційний комітет запрошує шахістів-любителів та гравців віком від 14 років, взяти участь у турнірі. Записатись на турнір можна за зателефонами: 0988533141 – Ядвіжен Анатолій Станіславович та 0632244040 – Беспалько Денис Вікторович.
Вхід вільний для всіх бажаючих.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)