![В Калинівці збудували укриття, діти його називають"Казковий будиночок"](/system/posts/covers/000/005/792/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2023-12-14_%D0%BE_11.51.14.png?1707086498)
Нове укриття, яке побудували в Калинівці у дошкільному закладі освіти №2 і справді схоже та затишний казковий будиночок.
Тут є зручні ліжечка, столики та стільчики для дошкільнят, іграшки та запас продуктів і води. Має нове приміщення сучасну систему вентиляції, електричне опалення та внутрішню вбиральню. А казкового вигляду додають герої, яких художниця Тетяна Зубко зобразила на стінах.
-Після двох років вимушеної перерви сьогодні ми знову зустрічаємо своїх вихованців, - каже директорка закладу дошкільної освіти №2 м.Калинівка Наталія Корольова. - Через відсутність укриття ми не мали можливості працювати. Діти приходили до нас на очні заняття-зустрічі усього на кілька годин. Тому багато батьків зверталися до нас з проханням відновити роботу нашого закладу. Тепер ми маємо таку можливість.
Будівництво укриття розпочали у серпні 2023 року. Будували, як завжди, господарським методом. Кошти на будівельні матеріали виділила Калинівська міська рада, частину будівельних матеріалів надали благодійники. А за роботу взялися будівельні бригади громади. Сьогодні важко уявити, що усього за чотири місяці будівельники виконали такий обсяг робіт та побудували сучасне укриття для дошкільнят.
-Облаштування укриттів у Калинівській громаді продовжується. Зараз тривають роботи з будівництва укриття у дошкільному закладі №3 в Калинівці, облаштовують укриття в дитячому садку в Дружелюбівці. Вдячний всім, хто допомагає нам своєю працею, благодійною допомогою, технікою. Адже діти – це наш найбільший скарб і ми повинні створити усі належні умови для їх навчання, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.
Заклад дошкільної освіти №2 розрахований на сорок вісім дітей. У перший день роботи дитячого садка восьмеро діток вже випробували нове укриття та були задоволені від подорожі до «казкового будинку».
За інформацією Калинівської міської ради
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ВІЙТІВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ОБЛАДНАЛИ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИЙ ЦНАП
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)