1 червня в місті Хмільнику з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбувся розважальний захід «Країна дитячих мрій». Цього дня для дітей було організовано безліч цікавих заходів, серед яких малюнки на асфальті, катання на катамаранах, різноманітні майстер-класи, спортивні квести, розважальні ретро ігри, атракціони та свято фарб "Холі".
Площу біля Будинку культури та міський парк заполонили сім'ї з дітьми. Звідусіль лунав веселий дитячий сміх. Діти різного віку залюбки брали участь у майстер-класах та іграх. Дитячі очі світилися щастям та радістю. Приємно було спостерігати, як батьки вболівають за своїх дітей. Такі заходи ще раз нагадали усім, що діти - це наше майбутнє і наскільки сильно ми зможемо захистити своїх дітей від негараздів, настільки щасливими вони будуть.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІРУ У ЖИТТЯ ПОВЕРТАЄ ДІТЯМ ПОДРУЖЖЯ ЄФІМОВИХ
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)