![У Хмільнику стартував челендж "Купуй дрони для ЗСУ". Перші пташечки уже поїхали на Донеччину](/system/posts/covers/000/006/007/home/2024-02-23_13.23.11.jpg?1708692501)
Сьогодні в Хмільницькому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась передача дронів військовослужбовцям 59 бригади ЗСУ, які боронять Україну на Донеччині - повідомляють Життєві обрії.
Начальник Хмільницької військової адміністрації Богдан Кузнец передаючи дрони військовослужбовцям подякував їм за захист України від російських окупантів, а також зазначив, що обласна і районна влади роблять і надалі робитимуть усе можливе для допомоги фронту. Він також подякував начальнику Хмільницького ТЦК та СП Олегу Резеденту за проявлену ініціативу, а всьому особовому складу ТЦК та СП за підтримку, збір коштів і закупку чотирьох дронів дальністю польоту 6-8 кілометрів та артелерійську указку.
Працівники Центру комплектування показали гарний приклад для наслідування, сьогодні звідси стартує челендж "Купуй дрони для ЗСУ". Естафету з закупівлі дронів передаємо ТОВ "Хмільницьке" - сказав Богдан Кузнец.
В свою чергу Олег Резедент зазначив, що дрони - це врятовані життя наших військовослужбовців, адже за їх допомогою можна нищити ворога не наражаючи життя солдатів на небезпеку. Нашим хлопцям потрібно дуже багато дронів.
Звертаюсь до хмільничан, якщо у вас є можливість і бажання допомогати ЗСУ, але ви не знаєте, що і кому потрібно, звертайтесь в ТЦК та СП ми вас скоординуємо, ви будете точно знати кому і чим допомогли - сказав Олег Резедент.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)