![Спортсмени з Хмільника стали призерами Чемпіонату України з ММА](/system/posts/covers/000/006/285/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2024-05-20_%D0%BE_19.56.18.png?1716224367)
З 17 по 19 травня в місті Тернопіль пройшов Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів, юнаків, старших дітей та молодших дітей, який зібрав 750 кращих спортсменів зі всієї країни, - повідомляють Життєві обрії.
Клуб «Боєць» з Хмільника у складі Вінницької збірної також взяв участь в цих змаганнях, що по своїй суті стали відбором на Чемпіонат Світу з ММА, - інформує тренер Сергій Городівський.
Срібними призерами стали Дарʼя Романко та Максим Вознюк.
Бронзу вибороли: Крістіна Городівська, Олена Калачик, Олександра Мельник, Дмитро Даценко та Дмитро Коломійчук.
Вітаємо наших спортсменів, бажаємо їм успіху та нових перемог.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)