Сім дронів працівники Хмільницького військкомату передали на фронт

Сім дронів працівники Хмільницького військкомату передали на фронт

19 червня в Хмільницькому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась передача дронів військовослужбовцям, які боронять Україну від російських окупантів, - повідомляють Життєві обрії.

Цього разу на фронт було передано 7 дронів. Щомісяця працівники військкомату, за власні кошти, купують дрони та передають їх  військовослужбовцям на фронт. За три місяці це уже 4 партія дронів.

Начальник Хмільницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Резедент предаючи дрони подякував захисникам за захист нашої держави від лютого ворога, а особовому складу за розуміння та підтримку.

Він зазначив, що дрони - це врятовані життя наших військовослужбовців, адже за їх допомогою можна нищити ворога не наражаючи життя солдатів на небезпеку. Нашим хлопцям потрібно дуже багато дронів. 

-Мені дуже приємно, що ініціативу нашого колективу підтримують люди. Завдяки їх підтримці, цього разу на фронт відправляється не 5 а 7 дронів, а це означає, що ще більше окупантів буде знищено на нашій землі.  Я дякую підприємцю Володимиру Басарабу та редактору газети "Життєві обрії" Олександру Околодьку за підтримку нашої ініціативи, за допомогу армії та за купівлю двох дронів. 

Військовий комісар закликав усіх хмільничан, які мають можливість допомагати армії.

- Звертаюсь до всіх хмільничан, якщо у вас є можливість і бажання допомогати ЗСУ, але ви не знаєте, що і кому потрібно, звертайтесь в ТЦК та СП ми вас скоординуємо, ви будете точно знати кому і чим допомогли - сказав Олег Резедент. 

%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4%d0%b4
Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини