Лікарям потрібна допомога

Лікарям потрібна допомога

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» збирає благодійні пожертви на виготовлення засобів індивідуального захисту для лікарів Вінницької області. Адже, як відомо, медики перебувають на передовій боротьби з коронавірусом, і кількість померлих від ускладнень цієї хвороби серед медпрацівників України вже обраховується не десятками, а сотнями осіб.

За зібрані кошти планується закупити матеріали, з яких буде пошито неопренові маски, бахіли та інші засоби індивідуального захисту для безоплатної передачі медикам Вінницької області.

Особи чи організації, які зроблять внесок у цю благородну справу, будуть нагороджені сувенірною продукцією (масками з написом «Допомагаю лікарям» або екоторбинками – у разі залучення значної суми).

Кошти можна перерахувати на рахунок

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

ЄДРПОУ 34887115

№ UA973026890000026007055332008 (Поточний рахунок)

Проєкт «Допомагаю лікарям» впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Від початку пандемії громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» разом із соціальним підприємством «Системні рішення» передали медичним закладам, громадським організаціям та громадам продукції власного виробництва на суму 128 600 грн (захисні екрани, захисні маски, дезінфікуючі засоби та розхідники для апаратів штучної вентиляції легенів). Також було передано 500 масок, 20 літрів дезінфікуючих засобів, 5 захисних костюмів та 10 захисних екранів для шкіл та дитсадків Северинівської територіальної громади.

Також на початку пандемії у Вінницькій області, як і по всій Україні, почали з'являтися різноманітні громадські ініціативи для допомоги медикам, які опинилися «передовій» у боротьбі із COVID-19. Серед них проєкт Подільської агенції регіонального розвитку «Врятуй 

лікаря  збережи життя», що здійснювався за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи проти пандемії «Людяність і взаємодопомога». В межах цього проєкту організація передала лікарням Вінницької області обладнання на суму близько 180 тисяч гривень.

За додатковою інформацією можна звертатись до Олексія Марцева, керівника проєкту «Допомагаю лікарям»: +380970484462

Фандрейзингова кампанія організовується у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підпримки Європейського Союзу


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ХМІЛЬНИЦЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини