![Хмільницькі спортсмени - переможці змагань серед початківців із Зендокай Карате-До](/system/posts/covers/000/005/963/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2024-02-11_%D0%BE_10.19.24.png?1707639579)
Вчора у Вінниці пройшов турнір «Клубна першість серед початківців із Зендокай Карате-До. Розділ «Боротьба» у якому взяли участь хмільницькі спортсмени, - повідомляють Життєві обрії.
Для більшості наших спортсменів це були перші їхні змагання. Початківці продемонстрували неабияку жагу до перемоги й вибороли 11 медалей різного ґатунку для нашого клубу, - ділиться на своїй сторінці Інстаграм головний тренер СК "Боєць" Сергій Городівський.
Чемпіонами змагань стали:
Кирил Ручка;
Костянтин Галамага;
Ярослав Прицепов ;
Павло Шафорост;
Богдан Лисюк;
Богдан Юрченко ;
2 місце вибороли Євгеній Голубенко, Артем Єлізаров та Павло Закутій.
3 місце зайняли Михайло Гетьман та Ярослав Вінскевич.
Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо їм успіху та перемог!
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)