![Хмільницькі каратисти - переможці "Кубку Заходу"](/system/posts/covers/000/004/900/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2023-03-28_%D0%BE_20.25.24.png?1707085661)
26 березня в місті Івано-Франківськ відбувся «Кубок Заходу із Зендокай Карате-До 2023». Участь в змаганнях взяли спортсмени із клубів хмільницької громади, - повідомляють Життєві обрії.
"Кубок Заходу" зібрав 250 учасників, серед яких вихованці хмільницьких клубів "Боєць" та "Січ". Також до змагань долучилися спортсмени клубу "Ягуар", які тренуються у селах Війтівці та Порик Хмільницького району.
Хмільницькі бійці провели виснажливі поєдинки ставши призерами та чемпіонами "Кубку Заходу".
Спортсмени СК "Боєць": Олександра Мельник, Олена Калачик та Павло Шафорост здобули золото, Максим Вознюк, Владислав Очеретнюк та Ілля Валігура - срібло, Микита Дюбченко та Севастіян Орлов - бронзу, - інформує тренер Сергій Городіський.
Каратисти СК "Січ": Загіка Влад, Івашко Максим, Клименко Артем, Новак Максим, Гончарук Варвара та Сотник Назар вибороли 1 місце, Павлівський Дмитро, Алєксєєв Назар, Сидоренко Андрій, Зільонко Влада, Зільонко Назар і Сидоришин Кирило - 2 місце, Лясковський Дивид та Завадський Андрій - 3 місце, - повідомила у фейсбук тренерка клубу Катерина Цвілик.
Бійці СК "Ягуар": Дубина Вадим та Вдовиченко Ілля стали чемпіонами "Кубку Заходу", Табуленко Олексій - срібним призером, Бойко Ярослав виборов бронзу, - йдеться у дописі тренера клубу Бевзи Андрія.
Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом та бажаємо нових перемог!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ДІВЧАТА ТА ХЛОПЦІ З ХМІЛЬНИКА ЗДОБУЛИ "ЗОЛОТО" СРІБЛО" ТА "БРОНЗУ" НА ФЕСТИВАЛІ З СУЧАСНОГО ТАНЦЮ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)