![Хмільничани попрощалися з Захисником України Ігорем Знаміровським, який загинув у Бахмутському районі](/system/posts/covers/000/005/082/home/2023-05-11_22.58.23.jpg?1707085804)
Сьогодні хмільничани попрощалися з Захисником України Знаміровським Ігорем Миколайовичом. Прощання з героєм відбулось у центрі Хмільника на площі перед Будинком культури. Сотні хмільничан прийшли провести в останню путь мужнього воїна, який загинув у боях з російськими окупантами 24 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання перебуваючи на позиції біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області, - повідомляють Життєві обрії.
Під час церемонії прощання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх полеглих захисників, про тих, хто віддав своє життя захищаючи демократичні цінності суверенітет та майбутнє нашої держави.
З прощальною промовою до присутніх та словами щирого співчуття до рідних звернулися заступник міського голови Сергій Редчик, помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина Андрій Барабан, представник Центру комплектування та соціальної підтримки майор Олег Камбаров.
Знаміровський Ігор Миколайович народився 28 серпня 1970 року у селі Витава Тиврівського району Вінницької області, шкільні роки пройшли у Хмільницькій загальноосвітній школі №4, навчався у Вінницькому кооперативному училищі по професії кухар-кондитер. Після навчання проходив військову службу у Хабаровському краї.
Займався виготовленням памʼятників з часом працював на пилорамі.
Останнє місце роботи оператор котельної системи в садочку №3 міста Хмільника.
3 дитинства полюбляв риболовлю так і протягом всього життя це залишалось його хобі.
Під час повномасштабного вторгнення окупанта в Україну, Ігор Миколайович 24 лютого 2022 був призваний до лав Збройних Сил України на військову службу по мобілізації. Під час військової служби мав звання молодший сержант та був на посаді стрілець-помічник гранатометника 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини А1736
Ігор Миколайович загинув в результаті бойового зіткнення 24 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання перебуваючи на позиції біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області.
У Ігоря Знаміровського залишились: мама Віра Мартинівна, сестра Наталія, дочка Діана, дружина Оксана, внучка Савєлія.
Вічна памʼять і слава йому! Вічна памʼять і слава всім тим, хто віддав своє життя за свободу, мир і незалежність Української держави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У БАХМУТСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАГИНУВ 52-РІЧНИЙ ХМІЛЬНИЧАНИН ІГОР ЗНАМІРОВСЬКИЙ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)