Хмільничанка Анастасія Городівська стала срібною призеркою на Чемпіонаті світу з ММА

На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА 2023 в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі вихованка хмільницького СК "Боєць" Анастасія Городівська здобула срібну медаль, - повідомляють Життєві обрії.

Про це пише у соцмережах тренер Сергій Городівський.

На третій день змагань виступала група А (16-17 років), яка була розбита на два дні, так як багато учасників. За результатами змагань першого дня Україна продовжує тримати лідерство в командному заліку де наші спортсмени здобули 2 золота, 3 срібла та 3 бронзи!

Хмільничанка Анастасія Городівська стала срібною призеркою чемпіонату світу з ММА. Спортсменка провела 4 поєдинки з яких три виграла у представниць з таких країн як Північна Ірландія, Казахстан та Ангола . А в фіналі поступилася роздільним рішенням судів представниці Колумбії.

Вітаємо Анастасію! Бажаємо їй успіхів та нових досягнень.

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0