Двоє людей загинули, троє у лікарні: наслідки нічної атаки російськими безпілотниками на Вінниччині

Двоє людей загинули, троє у лікарні: наслідки нічної атаки російськими безпілотниками на Вінниччині

Двоє людей загинули, троє у лікарні — такі наслідки нічної атаки Вінниччини російськими безпілотниками. На місцях падіння уламків побували кореспонденти Суспільного.

У Немирівській громаді загинуло подружжя

У Немирівській громаді уламки шахеда зруйнували будинок, де мешкало подружжя Івана та Людмили Остапенків із 26-річним сином. Від двоповерхового будинку залишилися руїни, згоріли три автомобілі.

Щойно почув вибухи, рятувати сусідів кинувся місцевий житель Віктор.

Дуже важко, пережити важко. Всі хапалися за щось, розбирали, бо знали, що там люди є.

52-річний батько родини загинув на місці. Вранці наступного дня стало відомо, що в лікарні померла його дружина. Їй було 53 роки. Нині за життя їхнього сина Віталія борються медики обласної лікарні. Він з множинними травмами перебуває у реанімації.

Наразі хлопця готують до чергової операції. Про це Суспільному розповіла заступниця директорки обласного профільного департаменту Тетяна Бондаренко.

"Його стан наразі важкий. Він продовжує отримувати допомогу. Його беруть на чергове оперативне втручання. Але перед тим лікарі оцінили стан, як стабільний. лопець отримав вибухову травму, політ травму, множинні ураження черепа. На сьогодні важких наслідків немає. Є переломи кінцівок і травми, які потребують лікування", — розповіла Тетяна Бондаренко.

З подружжям Остапенків, за словами очільника Немирівської громади Віктора Качура, прощатимуться 16 березня о 12.00.

"Немирівська міська рада похорони бере на себе – виділяє кошти та забезпечує все необхідне, — зазначив Віктор Качур.

— Я сьогодні не можу сказати, яка надалі буде допомога. Проводяться всі необхідні експертизи, щоб зафіксувати злочини РФ. А далі будемо разом з військовою адміністрацією відзначатися, що і як будемо допомагати. Як будемо діяти після отакої трагедії. Така трагедія від початку повномасштабного вторгнення у нас вперше".

У Тульчинській громаді травмувалися двоє підлітків

У Тульчинській громаді — опіки від падіння БпЛА "Герань" отримали двоє підлітків, 16 та 17 років. Їх ушпиталили до опікового відділення лікарні ім. Пирогова. Стан хлопців — середньої важкості.

За словами матері одного з них — Аліни, її син Євген із другом Дмитром були в автомобілі, поблизу місця падіння уламків.

"Син має досить глибокі опіки. Готується до операції із пересадки шкіри. Далі усе буде залежати від приживання шкіри та подальшої реабілітації. Він реагує та відповідає на усі питання", — розповіла жінка.

За словами заступниці директорки обласного профільного департаменту Тетяни Бондаренко, хлопців до обласної лікарні ушпиталили з опіками рук та спини.

"Їхній стан середньоважкий, ближчий до важкого. Глибина опіків досить значна. Вони отримують усю необхідну допомогу", — зазначила Тетяна Бондаренко.

Фото Суспільного

 

D2be365413df81ea8c913913cad2f8ed
Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0