![Житель Хмільницького району лопатою по снігу створює патріотичні гасла, аби підтримати ЗСУ](/system/posts/covers/000/004/744/home/9--9876.jpg?1707085509)
Житель міста Козятин Хмільницького району Петро Чорний старанно вимальовує велетенські літери із снігу. У такий спосіб 73-річний митець, якого не взяли до лав ЗСУ, намагається допомагати армії. Не пензлем, а лопатою, - повідомляють Життєві обрії з посиланням. на сюжет ТСН.
«На око, ну дивіться інтервал же є, по складах по буквах, між буквами відстань однакова, щоб була», - розповідає про свою методику чоловік.
Перше снігове гасло пана Петра було «ЗСУ – наша надія і опора». Малював кілька годин, поки не змерз. Коли ж на гасло подивився згори - зрозумів, треба писати ще.
«Слава нації, пишу, нас не перемогти. Потім це свіже, що ЗСУ наша надія і опора, бо дійсно на кого ще можна надіятись , тільки на військових, - переконує Петро. - Вчора вже вхляв і помилку зробив, літеру попустив, жінка дзвонить, дивись, бо ти попустив, вертаюсь засипаю».
Головний критик митця - дружина. Пані Галина уважно стежить за творчістю чоловіка з вікна 9 поверху.
«Він дуже цікавиться цим усім, він за мир, за перемогу, за Україну, це в нього дуже це все на думці», - переконує вона.
Згодом поціновувачами творчості стали усі сусіди у дворі.
«Ми ним пишаємося, немає такої людини в будинку, яка його не знає. Дітки бігають на 9 поверх, щоб просто прочитати. В мене хлопчик в перший клас ходить і по буквочках дитина читає», - розповідають сусіди.
Та справжня популярність прийшла, коли ці гасла зі снігу з’явились у соцмережах.
Коли почалось повномасштабне вторгнення, колишній залізничник пан Петро хотів йти на фронт, і засмутився, що у військкоматі відмовили. Тож став допомагати підтримуючи співвітчизників. Писати гасла може годинами, аби сніг був.
Та навіть коли сніг зійде, він продовжить писати. Віру у перемогу та наших захисників хоче висіяти на величезній клумбі перед будинком. Тоді ця віра заквітне чорнобривцями та мальвами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
КОМАНДИР РОТИ ТРО "БАХМУТ" ПРИЙШОВ В РЕДАКЦІЮ, ЩОБ ПОДЯКУВАТИ ХМІЛЬНИЧАНАМ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)