![За кілька днів у школах Хмільника пролунає останній дзвоник](/system/posts/covers/000/005/155/home/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA.jpg?1707085874)
За кілька днів у школах Хмільника пролунає останній дзвоник. Проте, як і коли це відбудеться в першій міській школі розповів її директор, депутат міської ради Олександр Валерійович Петрик.
- Коли і як має відбутись останній дзвінок у Вашій школі?
- У цьому році останній дзвоник пролунає 2 червня, а випускний вечір планується на 23 червня.
- Як проходить підготовка до випуску?
- Кожен розуміє, що прощання зі рідною школою, у якій пройшли дитинство та юність - це крок у доросле життя. Усім хочеться щоб цей крок був успішним і запам'ятався на все життя, тому одинадцятикласники з великою відповідальністю готуються до випускного вечора, кожен клас готує свою випускну програму.
- Як проходить підготовка учнів до НМТ?
- НМТ - це вступний іспит учнів, які після складання тесту стають абітурієнтами. На даний час випускники здають іспити з двох обов’язкових предметів – це українська мова та математика. Також вони мають право обрити третій предмет самостійно. У нас в школі чудовий і дуже професійний педагогічний колектив, між вчителями і учнями існує повага та взаєморозуміння. Вчителі за потреби завжди знаходять вільну годину, аби допомогти учням підготуватися до екзаменів. Тому, я переконаний що наші учні отримали достатній рівень знань і успішно складуть не лише вступні іспити, але й усі інші, які виникатимуть на їх життєвому шляху.
- Що порадили б випускникам?
- Я не хочу давати порад, адже кожен з них уже зробив свій вибір, вони визначились хто і ким хоче бути, до якого навчального закладу вступати. Натомість хочу побажати випускникам щасливої долі, завжди залишатись людьми чесними і порядними, такими як їх навчали в школі. Бути цілеспрямованими і твердо йти до своєї мети.
Анна Гуменюк
Студентка ВДПУ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)