З 1 вересня навчальні заклади працюватимуть офлайн(очно)

З 1 вересня навчальні заклади працюватимуть офлайн(очно)

Навчальний рік з 1 вересня у школах, університетах та закладах професійно-технічної освіти розпочнеться у режимі офлайн, - повідомляють Життєві обрії з посиланням на Слово і діло.

Про це в ефірі телемарафону розповів заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

«Щодо початку нового навчального року: хочу повідомити усім батькам, усім школярам, студентам, що 1 вересня навчальний процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн. І всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти. Тобто, я закликаю наших дітей готуватися до офлайн-процесу в українській освіті», – заявив Вітренко.

Як відбуватиметься процес навчання у закладах, що перебувають у зоні бойових дій чи біля лінії фронту, залежить від ситуації з безпекою у країні.

Щодо безпеки дітей – МОН зараз проводить аудит укриттів, які можуть бути використати для учнів.

«Ми зараз проводимо аудит усіх місць, де можна ховати дітей. Буде проведено роботу, яка стосуватиметься як мінімум найпростіших укриттів у школах, їх матеріально-технічного забезпечення – там є відповідні вимоги щодо наявності води, аптечок тощо. Ми маємо в Україні такі школи, де є бомбосховища. Окремо, якщо поруч зі школою є бомбосховища, мають бути розроблені спеціалізовані шляхи евакуації, вони мають бути затверджені ДСНС. Ця робота проводиться дуже активно», – розповів Вітренко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

 

ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ВІДТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ В ДІЇ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини