Вчора у Хмільнику розпочався Чемпіонат Вінницької області з футзалу

Четвертого грудня хмільничани зіграли перший матч в обласному чемпіонаті в футзалу, - повідомляють Життєві обрії.

Хмільницькі футзалісти приймали вдома вінницьку команду "ЯСКО-2". Після вітального слова заступника міського голови Сергія Редчика та начальника відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради Віталія Пачевського команди і глядачі вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Після першого тайму вінничани вели з рахунком 2:1, але цікавішим виявився другий тайм поєдинку, в якому було забито аж 5 голів.

Гра завершилася бойовою нічиєю 4:4.

Другий тур змагань хмільничани зіграють у Вінниці з командою "Універ-Динамо Харків" наступного тижня.

Також у суботу стартував Кубок Хмільницького району з футзалу, перший тур якого продемонстрував такі результати:

(група В)

- "Хмільницькі електромережі" 3:3 "Торнадо",

- "Торнадо" 3:8 "Хмільник",

- "Хмільницькі електромережі" 3:12 "Хмільник.

та (група А)

- "Уланів" 12:6 "Фенікс" с.Вишенька,

- "Візит" 7:3 "Фенікс" с.Вишенька,

- "Уланів" 6:7 "Візит".

Спортивні заходи проходять в умовах правового режиму воєнного стану.

БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР "БИТВА РАЙОНІВ" У ХМІЛЬНИКУ ЗАВЕРШИВСЯ: "СЛОБОДА-ГАЗОВЕ ГОСПОДАРСТВО" - ЧЕМПІОН!