Акваеробіка корисна, як для дорослих, так і для дітей. Вона включає в себе елементи фітнесу і гімнастики, допомагає тримати себе в гарному, а головне в здоровому стані - говорить інструктор плавального басейну Медичного центру реабалітації залізничників, автор методу "Аквафітнес - розробка суглобів та хребта у воді", фітнес-тренер Вікторія Гадомська.
- Моя методика спрямована на те, щоб не лише приємно провести час у басейні, а ще й провести його з користю для здоров'я. Правильно збалансовані вправи у воді знімають запалення сулобів та хребта, сприяють розвитку плечового пояса та верхніх відділів спини, дають серйозне навантаження на м’язи і є альтернативою тренажерному залу.
Методика за якою я працюю немає вікових обмежень, аквааеробіка підходить усім. Людям у віці вона допомагає позбутися зайвої ваги та подолати хронічні захворювання. Вік, стан здоров’я, рівень витривалості організму і навіть, уміння плавати не мають значення.
Тренування в басейні допомагають розслабитися та знизити рівень стресу, навчитися правильно дихати, покращують роботу серця та циркуляцію крові. Аквааеробіка може бути призначена вагітним жінкам, у яких діагностовано неправильне становище плода. Але перш ніж записатися в басейн, необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.
За період роботи методика показала позитивні результати, пацієнти відчули суттєве покращення здоров'я. Люди котрі пройшли реабілітацію після різних травматичних пошкоджень, кажуть, що після аквааеробіки забулись про травми, у них припинились, біль, судоми, ломота.
Вправи у воді дуже корисні для дітей, вони виправляють сколіоз та деформацію тіла, зміцнюють поставу.
З дітьми у нас працюють професійні тренери навчають їх плаванню та стежать за правильністю виконання вправ. Тренування проходять в ігровій формі, тому діти проводять час у басейні весело та з користю для здоров’я.
Віддати дитину на аквааеробіку можна з 5 років. Однак зараз є групи і для молодших дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ШУКАЮТЬ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА ВІДБУДОВУ ХЕРСОНЩИНИ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)