У травні в Хмільнику можна безкоштовно пройти обстеження на мамографі "Квітка"

У травні в Хмільнику можна безкоштовно пройти обстеження на мамографі "Квітка"

В травні на Вінниччині працюватиме пересувний мамограф «Квітка». Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, цього місяця пересувний мамограф «Квітка» працюватиме у 9 громадах. 

Пройти обстеження у травні можуть жінки з Шпикова, Літина, Мурованих Курилівців, Теплика, Ладижина, Хмільника, Чернівців, Гайсина та Шаргорода.

У Подільському регіональному центрі онкології наголошують, що обстеження безоплатне за наявності роздрукованого та наявного е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.

«Квітка» працює у громаді два дні. Приїжджають у населений пункт близько 10:00. За один день можуть обстежити 30 мешканців. Результати пацієнти отримують через 7-10 днів.

«Обстеження є особливо важливим для жінок 40-річного віку та старше. Це стосується тих, хто не проходив мамографічне обстеження 2 і більше років з профілактичною ціллю. Не проходили мамографію не менше 1 року за наявності патології молочних залоз та мають підозру на патологію молочної залози (група ризику). Жінкам до 40 років лише за рекомендацією лікаря», - наголошують в онкоцентрі.

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини