![У Хмільнику відбулась публічна консультація проєкту ''Парламент для села''](/system/posts/covers/000/005/125/home/photo_2023-05-25_15-27-21.jpg?1707085851)
23 травня в Будинку культури відбулася публічна консультація проєкту ''Парламент для села'', - повідомляють Життєві обрії
В ній взяли участь: керівник проєкту Інна Величко, юрист Олена Гафурова, соціолог Володимир Триліс, координатор у Вінницькій області Оксана Бас.
Метою цього проєкту є ― забезпечення взаємодії між представниками влади та населенням, яке є практично діючим або потенційним надавачем послуг сільського зеленого туризму та сільської гостинності. Проєкт має на меті створити якісний нормативний документ підтримки діяльності в сфері сільського туризму на основі опитувань та публічних консультацій.
Участь в обговоренні розвитку сільських громад взяли представники Хмільницької територіальної громади, власники агротуристичних садиб, активні сільські жителі
Проєкт ''Парламент для села'' поширюється на Вінницьку та Хмельницьку області і має на меті, створити окремий нормативний документ у сфері діяльності сільського туризму. Це важливо зробити до 2024 року, коли почнуть діяти зміни в Законі про туризм.
Окрім того, рамках консультації було проведено анкетування, де кожен вибирав найкращий варіант для себе. Результи опитування показали, що найбільшою проблемою для розвитку туризму в селах є нестача коштів.
Присутні слухали розповідь двох власниць сільських гостинних садиб ''Поліська хата'' Житомирщини та ''Подільська родина'' Вінниччини, про їх досягнення й розвиток у цій справі.
Наприкінці зустрічі усі бажаючі могли дати власні відповіді на такі:
1. Яка підтримка від держави необхідна для більш успішного розвитку сільського туризму в Україні?
2. Чи може розвиватися сільський туризм у ''міській місцевості''?
3. Який термін краще застосовувати у правовому полі: ''сільський туризм'' чи ''сільська гостинність''? Інше.
4. Чи потрібен окремий закон про СЗТ?
5. Чи потрібні подібні заходи – публічні консультації – для прийняття законодавчих рішень?
Текст і фото Катерини Святенко, студентки КЗВО ''БГПК''
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)