![У Хмільнику учні та вчителі другої школи зібрали гроші на прилад нічного бачення для наших захисників](/system/posts/covers/000/006/203/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-04-23_00-07-07-733.jpg?1713877825)
Учні, батьки та вчителі другої школи міста Хмільника активно долучилися до збору коштів на прилад нічного бачення для 116 ОМБР, - повідомляють "Життєві обрії"
В цій бригаді служить хмільничанин, випускник другої школи, старший сержант Олександр Дорох. Тому коли у школі дізналися проте, що нашим хлопцям потрібен прилад нічного бачення, одразу прийняли рішення зібрати на нього кошти.
- Мені дуже приємно, що таке рішення було активно підтримано усім колективом школи, і учнями, і їх батьками. Разом нам вдалося зібрати 14 тисяч 716 гривень. Кошти ми передали волонтерам, які за них придбали і передали нашим захисникам потрібний прилад. Я вдячний всім, хто долучився до цієї ініціативи, і всім хто допомагає нашим захисникам в будь-який спосіб - говорить директор школи Олександр Марчук.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)