![У Хмільнику учні та вчителі другої школи провели "Телеміст Єднання"](/system/posts/covers/000/005/904/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-01-22_19-43-19-605.jpg?1707086604)
22 січня, у День Соборності України, учні та вчителі другої школи Хмільника провели «Телеміст Єднання» з учнями Краматорської школи №12 ім. Степана Чубенка та Львівської школи №63, - повідомляють Життєві обрії.
Говорили про Україну, опалену війною, читали вірші, співали патріотичні пісні, презентували танці... І в Львові, і в Хмільнику, і в Краматорську молодь вірить в щасливе майбутнє вільної, незалежної соборної України!
Діти війни… Вони сильні, небайдужі, з побожною любов’ю до своєї Батьківщини, живим прагненням зупинити вбивче лихоліття і непохитною вірою у нашу Перемогу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У РЕЄСТР ВІЙСЬКОВОЗОБОВʼЯЗАНИХ ДОДАВАТИМУТЬ БІЛЬШЕ ДАНИХ. ЯК ЦЕ ВПЛИНЕ НА МОБІЛІЗАЦІЮ?
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)