![У Хмільнику родині загиблого прикордонника вручили медаль "За військову службу"](/system/posts/covers/000/004/781/home/%D0%B4%D1%83%D0%B4.jpeg?1707085543)
У Хмільнику вручили медаль «За військову службу» родині загиблого прикордонника. Хмільничанин, сержант Андрій Дудник загинув 12 березня 2022 року внаслідок масованогоракетного обстрілу російських окупантів на Харківщині.
Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.
Хмільничанин Андрій Дудник 20 років життя присвятив службі влавах Держприкордонслужби. З 2014 року мужньо боронив кордони на сході країни. А з першого дня повномасштабного вторгнення разом з побратимами стримували агресію та давали гідну відсіч ворогу. Під час ворожогоракетного обстрілу Андрій Дудник отримав численні поранення, несумісні з життям.
У Хмільнику, на батьківщині захисника, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби генерал - майор Сергій Мул та начальник районної військової адміністрації Богдан Кузнец вручили нагороду загиблого прикордонника його сім’ї.
«Жодна відзнака і нагорода не повернуть близьких та найдорожчих, але нехай вона стане свідченням відваги, мужності та самопожертви Героя. Нашим завданням є зробити усе, що в наших силах, щоб ніхто не був забутим, а ім'я кожного Героя залишалося у пам'яті прийдешніх поколінь. Ми всі - одна велика прикордонна родина, і Ви завжди можете розраховувати на нас», - звернувся до родини загиблого очільник Південного регіонального управління.
У Андрія залишилася дружина, син, батьки. Він назавжди залишився мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.
Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старший майстер-сержант Андрій Дудник нагороджений медаллю «За військову службу» (посмертно).
Вічна пам'ять!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ У РАЙОНІ СОЛЕДАРУ ГЕРОЄМ МИХАЙЛОМ СЛОБОДЯНЮКОМ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)