На Вінниччині літній чоловік підтримував дії росії та розповсюджував комуністичну символіку

На Вінниччині літній чоловік підтримував дії росії та розповсюджував комуністичну символіку

У Бару літній чоловік у соціальних мережах публікував матеріали комуністичної символіки та у своїх постах підтримував дії військ російської федерації на території України, - повідомляють Життєві обрії.

17 серпня поліцейські Відділення поліції № 1 Жмеринського районного відділу поліції за процесуального керівництва Барського відділення Жмеринської окружної прокуратури повідомили про підозру 69–річному чоловіку в поширенні символіки комуністичного тоталітарного режиму, - інформують в Національній поліції.

Як повідомив заступник начальника Відділення поліції № 1 Жмеринського районного відділу поліції Ігор Король, в ході досудового розслідування поліцейські встановили, що чоловік протягом лютого – травня на особистій сторінці у соцмережі публікував матеріали із символікою комуністичного тоталітарного режиму. Пропагандував комуністичну ідеологію та поширював інформацію про підтримку дій країни-агресора відносно України.

Після проведення необхідних процесуальних дій слідством повідомлено чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України.

Літньому прихильнику комунізму загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

НА ВІННИЧЧИНІ В'ЯЗНІ КОЛОНІЇ ОШУКАЛИ ЛЮДЕЙ НА 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини