![На п'ять років за грати суд відправив 70-річного жителя Вінниці за підтримку війни в Україні](/system/posts/covers/000/005/521/home/%D0%B2%D0%B8%D1%801.jpg?1707086238)
В Управлінні СБУ Вінницької області повідомили, що з початком повномасштабного вторгнення окупаційних військ в Україну, мешканець Вінниці, громадянин рф, активізував антиукраїнську «інтернет-пропаганду» на власній сторінці у забороненій соціальній мережі.
«Через свої дописи підозрюваний дискредитував Збройні Сили України, поширював ворожу пропаганду в підтримку загарбницькій політиці кремля. Відкрито підтримував агресивну політику щодо України президента путіна, проведення агресивних військових дій на території України, знищення українських військових сил та політичної влади», - йдеться у повідомленні СБУ.
Кіберфахівці СБУ викрили ворожого пропагандиста у квітні минулого року і припинили його протиправну діяльність, тоді ж, слідчі спецслужби і повідомили йому про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України.
На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів, суд визнав ворожого поплічника винним та призначив покарання на 5 років позбавлення волі за такими статтями:
- ч. 1 ст. 110 КК України (публічний заклик до зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України),
- ч. 1 ст. 300 КК України (зберігання творів, що пропагують національну нетерпимість та дискримінацію, з метою їх розповсюдження),
- ч. 2 ст. 436-2 КК України (поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування та визнання правомірною збройної агресії Російської Федерації проти України) Кримінального кодексу України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕТВЕРО ЗЛОЧИНЦІВ ЗІ ЗБРОЄЮ ПОБИЛИ ЧОЛОВІКІВ В ЦЕНТРІ СЕЛА (ВІДЕО)
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)