Компанія UBC Group вироблятиме у Вінниці апарати ШВЛ

Компанія UBC Group вироблятиме у Вінниці апарати ШВЛ

Компанія UBC Group підтвердила намір виробляти у Вінниці апарати ШВЛ.

Про це у п’ятницю, 3 липня, онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов - пише Укріформ

«Ці апарати планують виготовляти саме у Вінниці, на заводі «Green Сooll». Там досить жорсткі умови щодо дотримання вентиляційного режиму, чистоти приміщень, необхідність окремих блоків, фільтрація повітря. Це досить складний процес, але для того, щоб випускати високоякісну конкурентну продукцію не лише в Україні, а й на європейському та світовому ринку, всіх цих вимог потрібно дотримуватися. Ці п’ять перших апаратів буде виготовлено у Вінниці, далі буде налагоджуватися постійне виробництво. Тому я маю надію, що ми зможемо пишатися тим, що високоякісні апарати ШВЛ виготовляються і на заводах міста Вінниці вінничанами», – говорить міський голова.

За його словами, наразі UBC Group вже замовила поставку комплектуючих для виробництва перших 5 апаратів штучної вентиляції легень. Паралельно триває розробка конструкторської документації відповідно до вимог міжнародних стандартів якості ISO та міжнародних сертифікатів.

Міський голова зазначив, що президент UBC Group Ігор Гуменний підтвердив плани компанії запустити виробництво українських апаратів штучної вентиляції легень саме на вінницькому заводі компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА COVID-19 ОПЛАЧУЄ ДЕРЖАВА

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини