Ірина Борзова Про оздоровлення дітей і куди звертатись за путівками

Ірина Борзова Про оздоровлення дітей і куди звертатись за путівками

Влітку діти потребують оздоровлення, відпочинку та відновлення. Які програми діють, куди звертатись, та як отримати допомогу, розповіла народна депутатка України Ірина Борзова.

 

«Для дітей з багатодітних, малозабезпечених родин і дітей з інвалідністю діє державна програма є-Оздоровлення. За цією програмою один з батьків дитини може від держави отримати 15980 грн і витратити їх на оздоровлення дитини. Кошти нараховуються для всіх дітей 7-18 років. Табір відпочинку батьки з дітьми обирають самостійно, який їм подобається», - пояснює Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Також діють програми оздоровлення для дітей, які потребують соціального захисту, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин, дітей учасників бойових дій.

«Щоб отримати путівку, необхідно звернутись у відділи соціального захисту за місцем проживання або подати заявку в електронному застосунку Дія. Так, у травні цього року 59 дітей з Вінниччини їздили до Міжнародного дитячого центру «Артек». А в серпні та на початку вересня 468 дітей з Вінниччини поїдуть відпочити на Закарпаття. Робота з організації оздоровлення дітей триває», - зазначила Ірина Борзова.

Для дітей Захисників і Захисниць, дітей загиблих захисників України та дітей ВПО діють програми оздоровлення на регіональних рівнях.

«Завдяки співпраці з міжнародними партнерами і фондами є домовленості про відпочинок за кордоном дітей захисників і полеглих героїв. Такі домовленості є з Польщею, Румунією, Італією, Грецією, Болгарією, Чехією, Францією, Німеччиною», - сказала народна депутатка.

Вона також повідомила, що в рамках місцевих програм громади можуть виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення дітей загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.

Інформацію про програми оздоровлення дітей надають в управліннях соціального захисту населення за місцем проживання.

 

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини