“Дитячий батальйон” з Хомутинців гостював у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Дитячий батальйон” з Хомутинців гостював у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Учні Хомутинецької гімназії завітали до Вінниці. 45 дітлахів приїхали до обласного центру в рамках проєкту «Дитячий батальйон» ініційований благодійним фондом Миколи Філонова «Український Альянс» за підтримки благодійного фонду “МХП-Громаді”.  З самого ранку дітлахи з села Хомутинці відвідали «Подільський зоопарк». Вони із задоволенням контактували з тваринами, робили фото та щиро раділи відпочинку та ділились враженнями. 

«Найбільше мені сподобався ведмідь. Він був дуже дружелюбний, постійно підходив до нас, реагував. Ми його всі фотографували», – розповів учень гімназії Ілля Синько.

Благодійний фонд Миколи Філонова «Український Альянс» влаштував велику розважальну програму для маленьких гостей міста. Після прогулянки у зоопарку завітали на обід у McDonald’s. Завершенням поїздки став перегляд мультфільму «Гарфілд у кіно» в кінотеатрі «Сінема Сіті».

«Це дуже необхідно нашим дітям. Трошки відпочинку та розваг. Вони живуть у досить складні часи. В країні війна, постійні повітряні тривоги. Але у них дитинство, дітлахи потребують позитивних емоції. Сьогоднішня подорож для них гарна можливість відпочити та трошки відволіктись», – поділилась супроводжуюча групи Тетяна Сташок.

Благодійний фонд «Український Альянс» подібні подорожі для маленьких мешканців Вінниччини влаштовує регулярно. Вони відбуваються в рамках проєкту «Дитячий батальйон». Раніше в гості у Вінницю приїздили дітлахи з Козятинщини та Хмільника.

Особливу увагу приділяють дітям військовослужбовців та загиблих захисників України.

«Такі міні-подорожі дуже гарно впливають на дітей. Вони пізнають нові місця. Сьогодні змогли розглянути тваринок, яких бачать не щодня, дізнатись про них щось нове. Навіть просто змінити картинку перед очима. Ми дуже вдячні фонду Миколи Філонова за таку надану можливість для наших дітей», – вчителька гімназії Марина Аганічева.

Читайте також: Як “Дитячий батальйон” з Хмільника гостював у Вінниці.

 

 

 

45 дітлахів приїхали до обласного центру в рамках проєкту «Дитячий батальйон» ініційований благодійним фондом Миколи Філонова «Український Альянс».

 

 

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини