![БФ фонд «SOTA-HELP» привіз благодійну допомогу у Хмільник](/system/posts/covers/000/005/163/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-05-29_13-11-52-963.jpg?1707085879)
Нещодавно Міжнародний благодійний фонд «SOTA-HELP» передав гуманітарний вантаж Хмільницькому правлінню праці та соціального захисту населення міської ради.
Цього разу представниця фонду «SOTA-HELP» Марина Обертинська та голова ГО «Дух свободи» Тетяна Бас привезли у Хмільник та передали Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради інвалідні візки, ролер та антисептики.
Для «SOTA-HELP» – це звична справа, адже організація вже не перший рік допомагає дитячим будинкам та інтернатам, піклується про безпритульних людей, допомагає мало захищеним верствам населення та притулкам для тварин. А з перших днів війни команда фонду займається організацією військової та гуманітарної допомоги для військовослужбовців та мирного населення по усій Україні, забезпечуючи необхідними речами та їжею.
- Я впевнена, що візки та ролери неодмінно полегшать процес одужання наших захисників, які отримали поранення та ціною власного здоров’я платять за нашу з вами свободу. Про це не можна забувати ніколи,тому ми повинні робити усе можливе аби допомогти їм - каже Марина Обертанська.
- БФ фонд «SOTA-HELP» та ГО "Дух свободи" поєднали свої зусилля для допомоги українцям, адже розуміємо, що наша сила в єдності. Це не перших наш приїзд в Хмільницький район, минулого року разом доставляли одяг та взуття для переселенців, які оселилися у Війтівецькій та Уланівській громадах. Ми і надалі будемо робити усе можливе для того, щоб допогати людям, котрі через війну опинились в складних життєвих умовах, а тим більше нашим захисникам, які боронять нашу землю від російських окупантів, - говорить Тетяна Бас.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)