Лікування хворих на COVID-19 оплачує держава
Оплата лікування хворих на COVID-19 здійснюється державою. Лікарні, які лікують хворих з COVID-19, отримують кошти від НСЗУ згідно з укладеними угодами.Про це на брифінгу у четвер заявив міністр охорони здоров’я...


















